mokyklos nuotrauka

Naujienos

Pasaulinės Psichikos Sveikatos diena

Spalio 10-oji mokykloje yra ypatinga: tą dieną minime Tarptautinę Košės dieną bei Pasaulinę Psichikos Sveikatos dieną. Tad pirmadienį pasistiprinę ir suvalgę gardžios košės sekančias tris dienas mokiniai susipažino su psichikos sveikatos sąvoką, šoko, kalbėjo apie tarpusavio pagalbą, jos svarbą, piešė pagalbos simbolį – ranką, galiausiai, kiekviena klasė apglėbė savo pieštomis rankytėmis visą pasaulį. Psichologių, socialinės darbuotojos ir visuomenės sveikatos specialistės organizuotose veiklose rankų piešimas padėjo prisiminti žmones, kurie padeda vaikams, bei tuos, kuriems vaikučiai patys padėjo. Diskusijų metu draugiškai patvirtinome seną gerą tiesą – padėti yra svarbu. O rankų miškas uždavus klausimą „Kaip esate padėję kitiems?“ džiugino ir rodė, kad mažieji draugai nėra abejingi, priešingai – jie paslaugūs ir rūpestingi

Konkursas "Sveikinimas mokytojui"

2016 metais rugsėjo mėn. Kauno mieste  vyko 3 klasių anglų kalbos mokinių konkursas ,,Sveikinimas mokytojui 2016”, skirtas paminėti Tarptautinę Mokytojo dieną. Konkursas vyko socialinio tinklo Facebook grupėje.  Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai:Sandra Jakštaitė 3c, Simas Jankauskas 3c, Silvija Lažauskaitė 3d, Smiltė Pašukonytė 3c, Rūta Stankevičiūtė 3a  bei Saulė  Vaidelytė 3b. Visi konkurse dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti atminimo knygutėmis bei Kauno miesto Švietimo skyriaus dalyvavimo padėkomis. Ypatingai norime pasidžiaugti Saulės Vaidelytės sukurtu sveikinimu, kuris pateko tarp pačių geriausių darbų ir buvo apdovanotas konkurso rėmėjo diplomu ir prizais:"American English School" Kauno filialas sveikina Saulę ir už labai gražius žodžius mokytojai bei menišką piešinį skiria apdovanojimą. Šaunuolė, Saule! Mokinius konkursui paruošė anglų k. mokytojos: Aurika Jonauskienė ir Giedrė Slatkevičiūtė.

Kings olimpiada - konkursas

Sveikiname Kauno "Varpelio'' pradinės mokyklos mokinius sėkmingai dalyvavusius pavasarį tarptautiniame Kings matematikos ir anglų kalbos olimpiadoje - konkurse.

Priešmokyklinė grupė

Informuojame, kad priešmokyklinės grupės mokytoja nedaro susitikimo su būsimais priešmokyklinės grupės vaikų tėvais.

Jaunųjų gamtos mylėtojų olimpiadoje I-oji vieta

Gegužės 11 d. Kauno moksleivių aplinkotyros centras organizavo V.Kudirkos progimnazijoje Kauno miesto 4-ų klasių Jaunųjų gamtos
mylėtojų olimpiadą. Mūsų mokyklos 4a klasės mokinė Ieva Baltuškaitė laimėjo I -ą vietą. Džiugu. Sveikiname nugalėtoją!

IV kl. mokinių anglų k. konkursas “Window on the World” 2016

Šių metų gegužės 12d. mūsų mokykloje vyko ketvirtų klasių mokinių anglų kalbos konkursas “Window on the World”. Šis renginys buvo skirtas paminėti Europos dieną, praplėsti mokinių žinias apie Europos valstybes ir jų sostines, pa(si)tikrinti ir pademonstruoti šnekėjimo bei ICT (kompiuterinių gebėjimų) žinias. Kiekviena ketvirta klasė turėjo savarankiškai sudaryti  komandą iš 4 narių, sudainuoti anglišką dainą, paruošti ir pristatyti 10 skaidrių Power Point pateiktį apie savo klasę, nupiešti klasę palaikančius plakatus bei atlikti kitas užduotis. Vertinimo komisija – mokyklos direktorė D. G. Paražinskienė bei pavaduotoja ugdymui L.Stanaitienė - laimėtojais paskelbė 4c klasės mokinių komandą, kuri surinko daugiausiai taškų ir buvo apdovanota laimėtojų diplomu bei specialiuoju prizu – tortu! Kitos komandos taip pat buvo apdovanotos diplomais bei dovanėlėmis.

Sveikiname nugalėtojus bei dalyvius!!!!!! Renginį paruošė ir vedė anglų kalbos mokytojos Aurika Jonauskienė ir  Giedrė Slatkevičiūtė.

 
Šių metų gegužės 12d. mūsų mokykloje vyko ketvirtų klasių mokinių anglų kalbos
 
konkursas “Window on the World”. Šis renginys buvo skirtas paminėti Europos dieną, praplėsti
 
mokinių žinias apie Europos valstybes ir jų sostines, pa(si)tikrinti ir pademonstruoti šnekėjimo bei
 
ICT (kompiuterinių gebėjimų) žinias. Kiekviena ketvirta klasė turėjo savarankiškai sudaryti
 
 komandą iš 4 narių, sudainuoti anglišką dainą, paruošti ir pristatyti 10 skaidrių Power Point pateiktį
 
apie savo klasę, nupiešti klasę palaikančius plakatus bei atlikti kitas užduotis. Vertinimo komisija –
 
mokyklos direktorė D. G. Paražinskienė bei pavaduotoja ugdymui L.Stanaitienė - laimėtojais
 
paskelbė 4c klasės mokinių komandą, kuri surinko daugiausiai taškų ir buvo apdovanota laimėtojų
 
diplomu bei specialiuoju prizu – tortu! Kitos komandos taip pat buvo apdovanotos diplomais bei
 
dovanėlėmis.
 
Sveikiname nugalėtojus bei dalyvius!!!!!!  Renginį paruošė ir vedė anglų kalbos
 
mokytojos Aurika Jonauskienė ir  Giedrė Slatkevičiūtė.

Matematikos "Kengūroje'' I-oji vieta

Mokslo metai eina į pabaigą, o mes jau skiname džiaugsmingus pergalių vaisius. Kauno "Varpelio'' pradinės mokyklos mokinys, Domas Venckus, ne tik sėkmingai įveikė tarptautinio matematikos konkurso "Kengūra'' užduotis bei užėmė I-ą vietą tarp Kauno miesto ketvirtokų. Labiausiai džiaugiamės, kad dalyvaudamas Lietuvos matematikos olimpiadoje tapo II-os vietos nugalėtoju. Sveikinimai ir geriausi linkėjimai šauniam ketvirtokui.

Kembridžo „Movers“ egzaminas

Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos ketvirtokai balandžio 13d. jau antrą kartą Kauno mieste laikė Britų tarybos organizuojamą tarptautinį Kembridžo egzaminų centro anglų kalbos egzaminą (Cambridge English Young Learners exam), skirtą vaikams nuo 7 iki 12 metų. Tai galimybė gauti išorinį, nepriklausomą nuo Lietuvos edukacinės sistemos, objektyvų mokinio anglų kalbos įgūdžių įvertinimą, pripažįstamą tarptautinėje erdvėje. 15 mokinių egzaminą laikė „Movers“ lygmeniu (kitaip - Beginner arba A1 lygmuo pagal bendruosius Europos kalbų mokėjimo Egzaminą sudarė trys dalys: klausymas- 25 min., skaitymas ir rašymas -30min., kalbėjimas – 5-7 min. Egzaminą vykdė „Kalba.Lt“ – oficialusis Cambridge English egzaminų centras Lietuvoje bei sertifikuoti Kembridžo egzaminų centro Lietuvoje egzaminuotojai. Egzaminas bus taisomas ir vertinamas Kembridžo egzaminų centre. Visi laikiusieji egzaminą gaus pažymėjimą su atitinkamu skaičiumi skydelių (maksimalus skaičius 5) už kiekvieną egzamino dalį. Lauksime rezultatų gegužės mėnesio pabaigoje! Egzaminui ketvirtokus ruošė anglų kalbos mokytoja Giedrė Slatkevičiūtė.

Susitikimas su Vytautu Račicku

Balandžio 15 d. mokykloje lankėsi vienas populiariausių Lietuvos rašytojų kuriančių vaikams - Vytautas Račickas. Jo knygos kasmet patenka į skaitomiausių knygų penketuką. Susitikime dalyvavo 2-4 klasių mokiniai. Rašytojas pasakojo apie naujas knygas, skaitė jų ištraukas, atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus. Mokiniai galėjo įsigyti autoriaus knygų su autografais. Bibliotekoje veikė autoriaus knygų paroda.

Skaitovų konkursas "Raiškus žodelis"

Balandžio 14 d. mokykloje jau 10 kartą vyko tradicinis skaitovų konkursas "Raiškus  žodelis". Dalyviai: svečiai iš  darželio ,,Nežiniukas", ir mūsų mokyklos  mokiniai. 1-2 klasių  laimėtojai: 1c - Elzė  Garnionytė, 2b - Justina  Kazlauskaitė 3-4 klasių laimėtojai: 3a - Miglė Čapaitė, 4c - Ūla Plytninkaitė.
Skirtos  nominacijos: Komisijos  simpatija - Medeinė  Karpavičė - 1a, Už artistiškumą -  Miglė Žulpaitė - 1b, Už  išraiškingumą - Austėja Zelionkaitė -2d
Dalyviai apdovanoti padėkos  raštais ir  saldėsiais.