mokyklos nuotrauka

Naujienos

Svečiuose gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis

1 d klasės mokinius aplankė gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis. Jis pristatė vaikams įvairius Lietuvos gamtoje gyvenančius gyvūnus, papasakojo daug nuotykių, parodė, kokia įranga fotografuoja, kokių priemonių dar reikia, norint pagauti tobulą kadrą. Taip pat fotografas pamokė, kaip reikia elgtis gamtoje. Dabar vaikai žinos, kad "gamtoje reikia būti svečiuose kaip pas prezidentę". Stengsimės šio patarimo laikytis, tuo saugodami gamtą. Ačiū M. Čepuliui už įdomią pamoką!

GRAŽIŲ ŽODŽIŲ PAŠTAS

Nuo balandžio 18d. klasėse prasideda „Gražių žodžių paštas“ kai mokiniai vieni kitiems sako pagyrimus ar palinkėjimus. Kovo 27 – balandžio 7 dienomis mokiniai kartu su mokyklos socialine pedagoge Dovile Rudeliene ir psichologe Rūta Vitiene mokėsi sakyti vieni kitiems komplimentus ir gražius žodžius. Dauguma mokinių dažnai vieni kitus pagiria, todėl jie puikiai žino, kad norint pasakyti gražų žodį kitam svarbu žiūrėti į akis ir nuoširdžiai tai sakyti. Išgirdus gražų žodį apie save, būtina ir padėkoti. Specialistės su mokiniais taip pat diskutavo apie draugišką ir nedraugišką mokinių elgesį, aptarė kaip elgtis matant nedraugišką elgesį ir kur kreiptis pagalbos.
Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą. (John Kehoe)
Parengė socialinė pedagogė D. Rudelienė

Protų mūšis 2017

Kauno miesto trečių klasių mokinių viktorinoje "Protų mūšis 2017" mokyklos trečiokų komanda Tijus Šumlinskas (3 a), Austėja Matjošaitytė (3 d) ir Kajus Vilpišauskas (3 a) laimėjo garbingą III-ią vietą. Komandą paruošė mokytoja Rasa Kukienė. Sveikiname komandą!

Draugystės šūkis

Kovo 20-24 dienomis mokykla dalyvavo veiksmo savaitės "Be patyčių" paminėjime. Mokiniai klasėse kūrė draugystės šūkius ir balsavimo būdu buvo išrinktas gražiausias mokyklos draugystės šūkis. Dėkojame visiems už sukurtus šūkius.

DĖMESIO, DĖMESIO! skelbiamas daugiausiai mokinių balsų surinkęs draugystės šūkis: "TIKRAS DRAUGAS NEIŠDUOS, KAI BUS LIŪDNA - JIS PAGUOS!" šūkį sukūrė 2a klasės mokiniai ir mokytoja Zita Ūsienė

Susitikimas su Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanoriais

Kovo 23 dieną mokyklos trečiokai susitiko su Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanoriais (Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė). Kariai papasakojo apie savo kasdieninį gyvenimą - "Karišką" ritmą, atvežė parodyti ir pristatė įvairius ginklus. Didelį džiaugsmą vaikams sukėlė galimybė ginklus paliesti, pakilnoti, nusitaikyti. Esame dėkingi Inetos Sakaliūnaitės (3d kl.) tėveliui už puikų, informatyvų profesinio orientavimo renginį.

Parama gyvūnų prieglaudai

Per Kaziuko mugę buvo organizuojama labdaros akcija gyvūnėlių prieglaudai "Penkta koja", kurios metu buvo surinkta 200 Eur, visi pinigėliai buvo nuvežti į prieglaudą, mus patikino, kad visi pinigai bus panaudoti veterinaro paslaugoms ir vakcinoms.

Kovo 11-osios minėjimas skautiškai

Kauno "Varpelio" pradinėje mokykloje 2017 03 10-11 dienomis vyko skautų stovykla "Mes Lietuvos vaikai", kurios metu Kovo 11-osios šventę pradėjome rytiniu skautų įžodžio davimu.

Impulsyvumo valdymas

2017 m. kovo 2 dieną Kauno „Varpelio“ pradinėje mokykloje įvyko susitikimas su mokyklos mokinės tėveliu Aleksejum Gubenko, kuris dirba kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo viršininku. Svečias vaikams pasakojo, kaip valdyti impulsyvumą, kuomet susiduri su telefoniniais sukčiais ir kaip nepakliūti į jų pinkles.

Mokiniai susidomėję klausė pasakojimo, dalyvavo viktorinoje. Pamokoje gavo ne tik naudingų patarimų, bet ir įgijo pasitikėjimo savimi, kad gali valdyti savo impulsyvumą ir rasti teisingus situacijos sprendimo būdus.

Dėkojame už švietėjišką veiklą. Mokyklos administracija.

Susitikimas su alpinistu Tadu Jeršovu

Vienas žinomiausių Lietuvos alpinistų, Tadas Jeršovas, lankėsi Kauno ,,Varpelio" pradinėje mokykloje 2017 m. kovo 1 dieną.
Vaikams labai įdomiai papasakojo ir parodė kaip kopiama į pačius aukščiausius pasaulio kalnus, kaip reikia tam pasiruošti, apsirengti.
Virė alpinistams skirtas košes, makaronus ir leido vaikams paragauti, kuo alpinistai maitinasi apsupti ledo ir šalčio.
Vaikai patyrė, ką reiškia būti atkakliam ir nesustoti pusiaukelėje.
Mokyklos administracija

Projektas "Duok ranką, mažasis drauge"

2017-02-23 Kauno "Varpelio" pradinės mokyklos projekto dalyviai (3d klasės mokiniai) lankėsi pas mažuosius draugus lopšelyje-darželyje "Nežiniukas". Lopšelio-Darželio socialinė pedagogė mūsų mokyklos mokinams pravedė valandėlę apie neįgaliuosius. Socialinė padagogė akcentavo, kad tai tokie pat žmonės su savo norais, svajonėmis. Kai kurie iš jų pasiekia didelių laimėjimų sporte, moksle, mene. Pokalbio pabaigoje buvo parodytas animacinis filmukas apie draugystę. Mokiniai aplankė savo mažuosius draugus grupėse. Jie karyu žaidė stato, konstrukcinius žaidimus.