mokyklos nuotrauka

Naujienos

Konkursas - viktorina "Gudrusis varpeliukas"

Būrelio "Aš šalia tavęs" būrelio nariai ir mokytoja Rasa Kukienė 2 ir 3-ių klasių mokiniams organizavo konkursą-viktoriną "Gudrusis varpeliukas". Mokiniai atsakė į būrelio narių sukurtų klausimynų klausimus ir pasitikrino savo žinias bei sumanumą naudodamiesi Optivote pultelių sistema. Gudriausias tarp trečiokų -  3 a klasės mokinys Tijus Šumlinskas, o gudriausias antrokas - 2 b klasės mokinė Ugnė Stulpinaitė. Sveikiname nugalėtojus! Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, o visi dalyviai - padėkos raštais.

2016 m. gruodžio 8 d. Šeimų aukciono prekės

DĖMESIO!

Keičiasi dokumentų priėmimo į mokyklos pirmą klasę data! (Ankstesnė data buvo 2017 m. sausio 11d.). Tiksli data bus paskelbta sausio mėn. mokyklos internetinėje svetainėje. Numatoma data – 2017 m. vasario mėnuo.

Reikalingi dokumentai:

1. Vaiko gimimo liudijimas bei jo kopija.
2. Gyvenamosios vietos deklaracijos originalas bei jos kopija.
3. Vaiko nuotraukos 4 vnt. 3x2,5 cm.
4. Galiojanti sveikatos pažyma (originalas).

ATVIRŲ DURŲ DIENA BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVELIAMS VYKS 2017 M. SAUSIO 5 D. 18 VAL. MOKYKLOS AKTŲ SALĖJE

PROJEKTAS “DUOK RANKĄ, MAŽASIS DRAUGE“

Prasidėjo metinis socialinis projektas „Duok ranką, mažasis drauge“, kuriame dalyvauja Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos 3d klasės mokiniai – savanoriai ir Kauno lopšelio – darželio „Nežiniukas“ vaikučiai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių. Projekto tikslas – ugdyti vaikų toleranciją, pagarbą „kitokiems“ vaikams, skatinti draugiškumą ir savitarpio supratimą.
2016  m.  spalio  20 d. mokyklos logopedė R. Žemaitaitienė pravedė 3d klasės mokiniams  praktinį užsiėmimą Mes visi tokie skirtingi ir kartu tokie vienodi“. Mokiniai žiūrėjo pažintinius animacinius filmukus „Pažink negalią“ apie skirtingas negalias (judėjimo negalia, aklumas, kurtumas, autizmas bei Dauno sindromas). Atlikdami įvairias užduotis,  vaikai sužinojo, kaip jaučiasi vienokią ar kitokią negalią turintys žmonės. Logopedė vaikams kalbėjo, kad šalia mokyklos  esančiame darželyje ugdomi vaikai su vienokia ar kitokia negalia. Buvo  pasiūlyta mokiniams – savanoriams tapti tų vaikų vyresniaisiais draugais.
2016 m. lapkričio 17 d., dviejų įstaigų  ugdytiniai ir pedagogai susitiko  Kauno Varpelio” pradinėje mokykloje. Aktų salėje, vaikai kartu žaidė žaidimus, dainavo, šoko. Moksleiviai pasirinko globoti po jaunesnįjį draugą. Lopšelio - darželio vaikai su vyresniųjų draugų pagalba piešė draugystės piešinėlius, po to apsikeitė savo gamintomis  dovanėlėmis. Iš vaikų šypsenų supratome, kad vaikams buvo gera drauge leisti laiką. Tikime, kad mūsų ugdytiniai nekantriai lauks kitų susitikimų.
Parengė: logopedė R. Žemaitaitienė, socialinė pedagogė D. Rudelienė

Tarptautinė Tolerancijos diena

Lapkričio 16-ąją mokykloje vyko Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas. Vaikus mokykloje pasitiko plakatas, skelbiantis apie šią gražią dieną, nuotraukų peržiūra dideliame ekrane bei pačios įvairiausios mintys apie toleranciją, pagarbą ir draugystę. Ypatingai džiugino vaikų aktyvumas ir smalsumas traukiant lapelius su mintimis iš šauniosios minčių dėžutės! Matėme tiek įvairių jausmų: susižavėjimo, nuostabos, pasimetimo ar džiaugsmo. Peržiūrėti nuotraukų ir pasidalinti mintimis apie toleranciją skubėjo pavieniai vaikučiai, draugų poros, grupelės ir net VISOS klasės. Po mintį į kišenę įsidėjo ir tėveliai.

Tolerancijos dieną mūsų mokykloje organizavo socialinė pedagogė, psichologė bei visuomenės sveikatos specialistė.

Skautų šventė

"Varpelio" pradinėje mokykloje spalio 21-22 dienomis vyko skautų "Ąžuolyno" draugovės 10 -ies metų gimtadienio šventė, kurioje dalyvavo mokyklos vyresni skautai -direktorė D.G. Paražinskienė, D. Venčkauskas, R. Kapočienė, buvę mokyklos mokiniai ir iki šios dienos dar išlikę draugovėje, vytis S. Jarusevičius, skautai iš "Žemynos" draugovės ir skautai iš Stakliškių.

Edukacinė pamoka

Kauno "Varpelio" pradinėje mokykloje spalio 21 dieną, ketvirtų klasių mokiniams buvo suorganizuota edukacinė pamoka apie saugias darbo vietas, kaip išvengti pavojų tiek aplinkoje, tiek namuose, kaip saugiau gyventi. Pamoką vedė Valstybinės darbo inspekcijos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistė Rima Šinkūnienė.

Pasaulinės Psichikos Sveikatos diena

Spalio 10-oji mokykloje yra ypatinga: tą dieną minime Tarptautinę Košės dieną bei Pasaulinę Psichikos Sveikatos dieną. Tad pirmadienį pasistiprinę ir suvalgę gardžios košės sekančias tris dienas mokiniai susipažino su psichikos sveikatos sąvoką, šoko, kalbėjo apie tarpusavio pagalbą, jos svarbą, piešė pagalbos simbolį – ranką, galiausiai, kiekviena klasė apglėbė savo pieštomis rankytėmis visą pasaulį. Psichologių, socialinės darbuotojos ir visuomenės sveikatos specialistės organizuotose veiklose rankų piešimas padėjo prisiminti žmones, kurie padeda vaikams, bei tuos, kuriems vaikučiai patys padėjo. Diskusijų metu draugiškai patvirtinome seną gerą tiesą – padėti yra svarbu. O rankų miškas uždavus klausimą „Kaip esate padėję kitiems?“ džiugino ir rodė, kad mažieji draugai nėra abejingi, priešingai – jie paslaugūs ir rūpestingi

Konkursas "Sveikinimas mokytojui"

2016 metais rugsėjo mėn. Kauno mieste  vyko 3 klasių anglų kalbos mokinių konkursas ,,Sveikinimas mokytojui 2016”, skirtas paminėti Tarptautinę Mokytojo dieną. Konkursas vyko socialinio tinklo Facebook grupėje.  Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai:Sandra Jakštaitė 3c, Simas Jankauskas 3c, Silvija Lažauskaitė 3d, Smiltė Pašukonytė 3c, Rūta Stankevičiūtė 3a  bei Saulė  Vaidelytė 3b. Visi konkurse dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti atminimo knygutėmis bei Kauno miesto Švietimo skyriaus dalyvavimo padėkomis. Ypatingai norime pasidžiaugti Saulės Vaidelytės sukurtu sveikinimu, kuris pateko tarp pačių geriausių darbų ir buvo apdovanotas konkurso rėmėjo diplomu ir prizais:"American English School" Kauno filialas sveikina Saulę ir už labai gražius žodžius mokytojai bei menišką piešinį skiria apdovanojimą. Šaunuolė, Saule! Mokinius konkursui paruošė anglų k. mokytojos: Aurika Jonauskienė ir Giedrė Slatkevičiūtė.

Kings olimpiada - konkursas

Sveikiname Kauno "Varpelio'' pradinės mokyklos mokinius sėkmingai dalyvavusius pavasarį tarptautiniame Kings matematikos ir anglų kalbos olimpiadoje - konkurse.