mokyklos nuotrauka

Projektas "Duok ranką, mažasis drauge"

2017-02-23 Kauno "Varpelio" pradinės mokyklos projekto dalyviai (3d klasės mokiniai) lankėsi pas mažuosius draugus lopšelyje-darželyje "Nežiniukas". Lopšelio-Darželio socialinė pedagogė mūsų mokyklos mokinams pravedė valandėlę apie neįgaliuosius. Socialinė padagogė akcentavo, kad tai tokie pat žmonės su savo norais, svajonėmis. Kai kurie iš jų pasiekia didelių laimėjimų sporte, moksle, mene. Pokalbio pabaigoje buvo parodytas animacinis filmukas apie draugystę. Mokiniai aplankė savo mažuosius draugus grupėse. Jie karyu žaidė stato, konstrukcinius žaidimus.

Būk sumanus internete

2017 m. vasario 7-10 d. integruotų pamokų metu vyko edukaciniai užsiėmimai 1-4 kl. mokiniams „Būk sumanus internete“. Socialinė pedagogė Dovilė Rudelienė ir psichologė Loreta Stanaitienė su mokiniais žiūrėjo mokomuosius filmukus bei diskutavo kokią informaciją galima skelbti apie save, kaip teisingai atsirinkti tinkamą informaciją, kaip išvengti galimų grėsmių internete ir save apsaugoti. Mokiniai noriai dalinosi savo patirtimi ir naudingais patarimais vieni kitiems.Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.draugiskasinternetas.lt. Vaikams su tėveliais rekomenduojame pažaisti internetinį žaidimą "Irmos ir Jurgio nuotykiai internete". Linkime būti sumaniais interneto vartotojais!Parengė socialinė pedagogė Dovilė Rudelienė.

Susitikimas su poete Zita Gaižauskaite

Vasario 1 d. mokykloje svečiavosi eilėraščių Teta Zita. Ji į vaikus kreipėsi eilėmis ir įtraukė juos  į mažą vaidinimą, kuriame  atgijo kartu atvykę miško gyvūnai ir paukščiai: briedis, gandras, varlės.Pirmokams ir priešmokyklinės grupės vaikams buvo pristatyta nauja autorės knygelė „Metų ratas“, kurioje labai gražiai aprašyti visi metų mėnesiai. Priešmokyklinės grupės vaikai pradžiugino poetę - paruošė programėlę, kurioje raiškiai deklamavo Zitos Gaižauskaitė eilėraštukus. Po šilto ir nuoširdaus susitikimo vaikai galėjo įsigyti autorės knygų su autografu.Išsiskyrėme trumpam.
Linkime kūrybinės sėkmės ir laukiame naujų susitikimų.

Apsilankėme "Gardėsio" kepykloje

2017 m. sausio 24 d. 2 b klasės mokiniai turėjo galimybę apsilankyti "Gardėsio" kepykloje. Mokiniai pamatė kaip gaminama, kepama, fasuojama duona ir bandelės. Turėjo galimybę apžiūrėti kepyklos cechus, pabendrauti su darbuotojais. Kai kurie net pasidomėjo, kokius mokslus reikia baigti, norint dirbti kepykloje.
Po ekskursijos mokiniai vaišinosi "Gardėsio" bandelėmis ir šilta arbata. Dėkojame Igno mamai šią galimybę. Mokytoja Solveiga Nalivaikienė

3 KL. MOKINIŲ PARODA-PROJEKTAS–KONKURSAS „MY DREAM HOUSE“

2016 12 12/ 2017 01 13  dienomis buvo vykdomas  “Varpelio” pradinės mokyklos trečių klasių mokinių  paroda-projektas–konkursas „My Dream House“. Kiekviena trečiokų klasė turėjo pagaminti plakatą – namą, skirtą mokytis ne tik anglų kalbos, bet ir dirbti bendradarbiaujant.Antrų ir ketvirtų klasių mokiniai balsavo ir rinko gražiausią ir daugiausiai žodžių turintį projektą. Balsavimo rezultatai: 3a – 59 balsai, 3b – 47 balsai, 3c – 37 balsai, 3d -24 balsai . 3a klasės projektas pripažintas geriausiu. Visų klasių mokiniai buvo apdovanoti diplomais, saldainiais, o pirmosios vietos nugalėtojai gavo skanų tortą. Projektą rengė ir vykdė anglų kalbos mokytojos A.Jonauskienė ir G.Slatkevičiūtė

Kalėdos 2 A klasėje

2 a kl. tėveliai ne tik domisi vaikų pasiekimais, jiems padeda ugdymo procese, bet aktyviai dalyvauja bendrose talkose, atvirų durų dienose, sporto šventėse, tėvelių organizuojamose pamokėlese, šventiniuose renginiuose. Artėjant gražiausiai metų šventei, šv. Kalėdoms, mokinių tėveliai parengė savo vaikučiams siurprizą - spektaklį "Betliejaus žvaigzdė". Tai buvo džiaugsmo vaikams! Spektakliui pasibaigus, visi kartu pasigamino kalėdinį vainiką, kuriuo kiekviena šeima pasipuošė Kūčių stalą. Po įdomios veiklos visi paisvaišino mamyčių keptais pyragais ir skanėstais. Tokios šiltos akimirkos tikrai auartina tėvus, vaikus ir pedagogus. Labai smagu, kad šeimos mūsų mokykloje jaučiasi kaip antruose namuose.

„PASAKOJIMAS APIE SAVE” / „ABOUT ME“

2016 m. lapkričio - gruodžio mėnesiais Kauno mieste vyko ankstyvojo anglų kalbos mokymo 2 klasių mokinių nuotolinis konkursas „PASAKOJIMAS APIE SAVE” / „ABOUT ME“. Mokiniai turėjo sukurti iki 60 sekundžių vaizdo reportažą anglų kalba, kurie buvo talpinami
Facebook grupėje „About Me“.
Džiugu, kad ir mūsų mokyklos antrokai kūrė video reportažus. Geriausi darbai buvo siunčiami į Kauno miesto konkursą. Tai - Marijos Jasiūnaitės 2a, Liepos Kovtorovos 2a, Povilo Kedainio 2c, Dovydo Kazlausko 2c video reportažai. Konkurse dalyvavę mokiniai apdovanoti padėkomis. Mokinius ruošė mokytoja Giedrė Slatkevičiūtė.

Projekto "Duok ranką, mažasis drauge" renginys "Šventų Kalėdų laukimas"

2016-12-15 Kauno "Varpelio" pradinės mokyklos projekto dalyviai (3d klasės mokiniai) lankėsi pas mažuosius draugus lopšelyje - darželyje "Nežiniukas". Projekto dalyviai surengė šventinį pasirodymą, visi kartu žaidė ir su didžiausiu džiaugsmu dalijosi savo rankomis kurtomis Kalėdinėmis dovanėlėmis.

Kalėdinis bendruomenės koncertas

​Gruodžio 8 dieną mokykloje vyko Kalėdinis bendruomenės koncertas - aukcionas, kuriame pasirodė mokykloje esantys kolektyvai: Folklorinis ansamblis "Žiogeliai", Jaunučių pop choras, Kauno moksleivių laisvalaikio rūmai "Dominantė'', šokių kolektyvai "Fregolina", "Samba", bei 1b ir 1d klasių mokiniai.Po koncerto vyko Kalėdinis aukcionas, kuriame tėvelių ir vaikučių sukurti darbeliai buvo parduodami, o surinktos lėšos bus skiriamos mokyklos skaitmeninėms priemonėms įsigyti. Mokyklos bendruomenei dvi dainas dovanojo direktorė su mokytojomis. Kalėdinis renginys buvo jaukus ir šiltas, nesinorėjo skirstytis.

Darius Venčkauskas "Metų švietėjas 2016"

Kauno "Varpelio" pradinės mokyklos mokytojui, Dariui Venčkauskui, įteiktas padėkos raštas už  švietėjišką misiją, nuolatinę inovacijų paiešką, prasmingą veiklą plėtojant pedagogų kompetencijas 2016 metais.

Daugiau rašoma