mokyklos nuotrauka

Naujienos

PROJEKTO „DUOK RANKĄ, MAŽASIS DRAUGE“ BAIGIAMASIS RENGINYS

2017m. gegužės 17 dieną vyko paskutinis susitikimas su mažaisiais draugais iš Nežiniuko" lopšelio – darželio . Šiltą, saulėtą dieną vaikai susitiko darželio kieme, kur smagiai praleido laiką. Susitikimo metu „Varpelio“ pradinės mokyklos projekto dalyviai noriai bendravo su darželio draugais, ant grindinio spalvotomis kreidelėmis piešė bendrą piešinį. Vėliau pūtė ir bandė pagauti muilo burbulus, statė smėlio pilis. Susitikimą lydėjo šypsenos ir juokas. Dėkojame lopšelio – darželio „Nežiniukas“ ugdytiniams ir pedagogėms už bendradarbiavimą.

Būsimiems priešmokyklinukams

Tėvų susitikimas su priešmokyklinės grupės mokytoja vyks š.m. birželio 8 d. 17.30 val. mokyklos aktų salėje. Priešmokyklinės grupės sąrašą galima sužinoti raštinėje arba paskambinus tel. Nr. 8 37 33 14 21

Draugystės tiltai 2017

Balandžio 21 dieną Milikonių pagrindinėje mokykloje vyko tryliktasis pramoginių šokių kompozicijų festivalis. Dalyvių prigužėjo iš Kauno, Vilniaus, Raseinių, Lazdijų, Klaipėdos, Ukmergės ir Druskininkų. Šokėjai pristatė net 34 šokių kompozicijas. "Varpelio" pradinės mokyklos kompozicija "Rožinės panteros" sulaukė daugybės aplodismentų. Smagu buvo matyti didelį tėvelių palaikymą. Ačiū ir šokėjams, ir jų tėveliams už gražų šokį ir puikią nuotaiką.
Loreta Dirvelienė

Kauno marių regioninis parkas

Gegužės 3 d. 1 c klasės mokiniai mokėsi Kauno marių regioniniame parke. Vyko pamoka apie pavasario augalus: skaičiavome medžio rieves, lyginome krūmo ir medžio kamienus, ragavome beržų pumpurų, apžiūrėjome kerpes dar išsiaiškinome kokios gėlės dabar žydi miškuose. Mokytoja Lina.

Šventė "Aš minu dviratuku 2017"

Gegužės 2 d. pirmokai, mokyklos kieme, važinėjosi dviratukais ir paspirtukais. Vyko šventė "Aš minu dviratuku 2017". Mokinukai demonstravo gebėjimą saugiai važiuoti dviratuku, atlikti įvairias užduotis. Šventę organizavo mokytojos Rasa D., Emilija, Rasa K., Lina.

Svečiuose gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis

1 d klasės mokinius aplankė gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis. Jis pristatė vaikams įvairius Lietuvos gamtoje gyvenančius gyvūnus, papasakojo daug nuotykių, parodė, kokia įranga fotografuoja, kokių priemonių dar reikia, norint pagauti tobulą kadrą. Taip pat fotografas pamokė, kaip reikia elgtis gamtoje. Dabar vaikai žinos, kad "gamtoje reikia būti svečiuose kaip pas prezidentę". Stengsimės šio patarimo laikytis, tuo saugodami gamtą. Ačiū M. Čepuliui už įdomią pamoką!

GRAŽIŲ ŽODŽIŲ PAŠTAS

Nuo balandžio 18d. klasėse prasideda „Gražių žodžių paštas“ kai mokiniai vieni kitiems sako pagyrimus ar palinkėjimus. Kovo 27 – balandžio 7 dienomis mokiniai kartu su mokyklos socialine pedagoge Dovile Rudeliene ir psichologe Rūta Vitiene mokėsi sakyti vieni kitiems komplimentus ir gražius žodžius. Dauguma mokinių dažnai vieni kitus pagiria, todėl jie puikiai žino, kad norint pasakyti gražų žodį kitam svarbu žiūrėti į akis ir nuoširdžiai tai sakyti. Išgirdus gražų žodį apie save, būtina ir padėkoti. Specialistės su mokiniais taip pat diskutavo apie draugišką ir nedraugišką mokinių elgesį, aptarė kaip elgtis matant nedraugišką elgesį ir kur kreiptis pagalbos.
Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą. (John Kehoe)
Parengė socialinė pedagogė D. Rudelienė

Protų mūšis 2017

Kauno miesto trečių klasių mokinių viktorinoje "Protų mūšis 2017" mokyklos trečiokų komanda Tijus Šumlinskas (3 a), Austėja Matjošaitytė (3 d) ir Kajus Vilpišauskas (3 a) laimėjo garbingą III-ią vietą. Komandą paruošė mokytoja Rasa Kukienė. Sveikiname komandą!

Draugystės šūkis

Kovo 20-24 dienomis mokykla dalyvavo veiksmo savaitės "Be patyčių" paminėjime. Mokiniai klasėse kūrė draugystės šūkius ir balsavimo būdu buvo išrinktas gražiausias mokyklos draugystės šūkis. Dėkojame visiems už sukurtus šūkius.

DĖMESIO, DĖMESIO! skelbiamas daugiausiai mokinių balsų surinkęs draugystės šūkis: "TIKRAS DRAUGAS NEIŠDUOS, KAI BUS LIŪDNA - JIS PAGUOS!" šūkį sukūrė 2a klasės mokiniai ir mokytoja Zita Ūsienė

Susitikimas su Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanoriais

Kovo 23 dieną mokyklos trečiokai susitiko su Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanoriais (Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė). Kariai papasakojo apie savo kasdieninį gyvenimą - "Karišką" ritmą, atvežė parodyti ir pristatė įvairius ginklus. Didelį džiaugsmą vaikams sukėlė galimybė ginklus paliesti, pakilnoti, nusitaikyti. Esame dėkingi Inetos Sakaliūnaitės (3d kl.) tėveliui už puikų, informatyvų profesinio orientavimo renginį.