mokyklos nuotrauka

Priešmokyklinė grupė

Informuojame, kad priešmokyklinės grupės mokytoja nedaro susitikimo su būsimais priešmokyklinės grupės vaikų tėvais.

Jaunųjų gamtos mylėtojų olimpiadoje I-oji vieta

Gegužės 11 d. Kauno moksleivių aplinkotyros centras organizavo V.Kudirkos progimnazijoje Kauno miesto 4-ų klasių Jaunųjų gamtos
mylėtojų olimpiadą. Mūsų mokyklos 4a klasės mokinė Ieva Baltuškaitė laimėjo I -ą vietą. Džiugu. Sveikiname nugalėtoją!

IV kl. mokinių anglų k. konkursas “Window on the World” 2016

Šių metų gegužės 12d. mūsų mokykloje vyko ketvirtų klasių mokinių anglų kalbos konkursas “Window on the World”. Šis renginys buvo skirtas paminėti Europos dieną, praplėsti mokinių žinias apie Europos valstybes ir jų sostines, pa(si)tikrinti ir pademonstruoti šnekėjimo bei ICT (kompiuterinių gebėjimų) žinias. Kiekviena ketvirta klasė turėjo savarankiškai sudaryti  komandą iš 4 narių, sudainuoti anglišką dainą, paruošti ir pristatyti 10 skaidrių Power Point pateiktį apie savo klasę, nupiešti klasę palaikančius plakatus bei atlikti kitas užduotis. Vertinimo komisija – mokyklos direktorė D. G. Paražinskienė bei pavaduotoja ugdymui L.Stanaitienė - laimėtojais paskelbė 4c klasės mokinių komandą, kuri surinko daugiausiai taškų ir buvo apdovanota laimėtojų diplomu bei specialiuoju prizu – tortu! Kitos komandos taip pat buvo apdovanotos diplomais bei dovanėlėmis.

Sveikiname nugalėtojus bei dalyvius!!!!!! Renginį paruošė ir vedė anglų kalbos mokytojos Aurika Jonauskienė ir  Giedrė Slatkevičiūtė.

Šių metų gegužės 12d. mūsų mokykloje vyko ketvirtų klasių mokinių anglų kalbos

dovanėlėmis.

Sveikiname nugalėtojus bei dalyvius!!!!!!  Renginį paruošė ir vedė anglų kalbos

mokytojos Aurika Jonauskienė ir  Giedrė Slatkevičiūtė.

Matematikos "Kengūroje'' I-oji vieta

Mokslo metai eina į pabaigą, o mes jau skiname džiaugsmingus pergalių vaisius. Kauno "Varpelio'' pradinės mokyklos mokinys, Domas Venckus, ne tik sėkmingai įveikė tarptautinio matematikos konkurso "Kengūra'' užduotis bei užėmė I-ą vietą tarp Kauno miesto ketvirtokų. Labiausiai džiaugiamės, kad dalyvaudamas Lietuvos matematikos olimpiadoje tapo II-os vietos nugalėtoju. Sveikinimai ir geriausi linkėjimai šauniam ketvirtokui.

Kembridžo „Movers“ egzaminas

Kauno „Varpelio“ pradinės mokyklos ketvirtokai balandžio 13d. jau antrą kartą Kauno mieste laikė Britų tarybos organizuojamą tarptautinį Kembridžo egzaminų centro anglų kalbos egzaminą (Cambridge English Young Learners exam), skirtą vaikams nuo 7 iki 12 metų. Tai galimybė gauti išorinį, nepriklausomą nuo Lietuvos edukacinės sistemos, objektyvų mokinio anglų kalbos įgūdžių įvertinimą, pripažįstamą tarptautinėje erdvėje. 15 mokinių egzaminą laikė „Movers“ lygmeniu (kitaip - Beginner arba A1 lygmuo pagal bendruosius Europos kalbų mokėjimo Egzaminą sudarė trys dalys: klausymas- 25 min., skaitymas ir rašymas -30min., kalbėjimas – 5-7 min. Egzaminą vykdė „Kalba.Lt“ – oficialusis Cambridge English egzaminų centras Lietuvoje bei sertifikuoti Kembridžo egzaminų centro Lietuvoje egzaminuotojai. Egzaminas bus taisomas ir vertinamas Kembridžo egzaminų centre. Visi laikiusieji egzaminą gaus pažymėjimą su atitinkamu skaičiumi skydelių (maksimalus skaičius 5) už kiekvieną egzamino dalį. Lauksime rezultatų gegužės mėnesio pabaigoje! Egzaminui ketvirtokus ruošė anglų kalbos mokytoja Giedrė Slatkevičiūtė.

Susitikimas su Vytautu Račicku

Balandžio 15 d. mokykloje lankėsi vienas populiariausių Lietuvos rašytojų kuriančių vaikams - Vytautas Račickas. Jo knygos kasmet patenka į skaitomiausių knygų penketuką. Susitikime dalyvavo 2-4 klasių mokiniai. Rašytojas pasakojo apie naujas knygas, skaitė jų ištraukas, atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus. Mokiniai galėjo įsigyti autoriaus knygų su autografais. Bibliotekoje veikė autoriaus knygų paroda.

Skaitovų konkursas "Raiškus žodelis"

Balandžio 14 d. mokykloje jau 10 kartą vyko tradicinis skaitovų konkursas "Raiškus  žodelis". Dalyviai: svečiai iš  darželio ,,Nežiniukas", ir mūsų mokyklos  mokiniai. 1-2 klasių  laimėtojai: 1c - Elzė  Garnionytė, 2b - Justina  Kazlauskaitė 3-4 klasių laimėtojai: 3a - Miglė Čapaitė, 4c - Ūla Plytninkaitė.
Skirtos  nominacijos: Komisijos  simpatija - Medeinė  Karpavičė - 1a, Už artistiškumą -  Miglė Žulpaitė - 1b, Už  išraiškingumą - Austėja Zelionkaitė -2d
Dalyviai apdovanoti padėkos  raštais ir  saldėsiais.

Draugystės tiltai 2016

Į Kauno Panemunės pradinės mokyklos organizuotą respublikinį XII-ąjį pramoginių šokių kolektyvų festivalį „Draugystės tiltai 2016″ atvyko kolektyvai iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Druskininkų, Marijampolės, Raseinių. Daugiau nei 300 šokėjų nuo pirmokų iki dvyliktokų demonstravo įspūdingas pramoginių šokių kompozicijas. Mūsų mokyklos šokėjai pristatė šokio kompoziciją - "Juoda-raudona". Renginiui pasibaigus kolektyvams ir jų vadovams buvo įteikti Kauno miesto savivaldybės Padėkos raštai ir atminimo dovanėlės. "Varpeliukai" ir jų tėveliai liko sužavėti puikiu renginiu.
Šokių mokytoja Loreta Dirvelienė

Prizinė III vieta konkurse "Rašau diktantą 2016"

Jonavos pradinėje mokykloje 2016 metų vasario 24 d. vyko respublikinis IV klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas „Rašau diktantą 2016". Mūsų mokyklos 4a kl. mokinė III vietos laimėtoja Ieva Baltuškaitė (mokytoja metodininkė Emilija Aksamitauskienė) apdovanota diplomu. Džiugu!

Konkursas - viktorina "Gudrusis varpeliukas"

Antrą kartą šiais mokslo metais būrelio "Aš šalia tavęs" būrelio nariai ir mokytoja Rasa Kukienė mokykloje organizavo konkursą-viktoriną "Gudrusis varpeliukas". Mokiniai atsakė į būrelio narių sukurtų klausimynų klausimus ir pasitikrino savo žinias bei sumanumą naudodamiesi Optivote pultelių sistema.Gudriausias tarp antrokų -  2 a klasės mokinys Tijus Šumlinskas, o gudriausias trečiokas - 3 a klasės mokinys Tomas Morkus. Sveikiname nugalėtojus! Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, o visi dalyviai - padėkos raštais.